Sex in 3 …

Etichetat: , , ,

Acest subiect conține 0 răspunsuri are 1 voce și a fost actualizat ultima dată de  Adelina Adelina 2 ani în urmă.

Se afișează 1 post (din 1 total)
  • Autor
    Articole

Adelina Adelina
    Participant

Ochii Iui ma linişteau, ma înfierbântau, vocea Iui avea acea căldură excitanta ce ma facea sa ma topesc. Il doream cu toata fiinţa mea si doream sa ii satisfac toate plăcerile, sa ii fac sa vibreze de emoţii gandindu-se ca mereu cu mine in pat era altfel. Ma duceam spre el cu păsărică excitata caci ii pregăteam o noua surpriza… dar cu inima franţa caci urma sa ii impart cu cea mai buna prietena. Mi-am făcut zeci de planuri… mi-am controlat gelozia. Excitaţia, gelozia, noul, el, iubirea mea, prietena mea, Doamne… Oare eram capabila sa imi impart iubitul cu cea mai buna prietena? Doream sa gaseasca la mine tot ce nu ii putea oferi altcineva… Mereu imi zicea ca sunt regina fanteziilor lui împlinite.
    Acum eram fata in fata, ii priveam in ochi, l-am luat in braţe, l-am sarutat si i-am şoptit la ureche:
    – Am o mica surpriza pentru tine… Urmeaza-ma!
    S-a conformat, m-a luat de mana si am intrat in casa. El se uita Ia mine excitat. Dar nu vedea nimic suspect. L-am sarutat pe gat, i-am dat tricoul Jos, ii mangaiam spatele uşor, apoi cu limba m-am dus acolo unde ştiam ca se afla armasarul meu. t-am scos penisul afara si am început sa il ling, iar privirea mea ii cauta privirea iui. Brusc am scos o eşarfa roşie si I-am legat Ia ochi. Atunci ea a ieşit din baie si amandoua am început sa ii lingem penisul deja super excitat… Si-a dat seama ca mai sunt cu o femeie si si-a luat eşarfa de Ia ochi. Era uimit. Se uita in ochii mei arzand de dorinţa dar imi cauta din privire abrobarea, incurajarea mea. Atunci eu i-am cuprins prietenei mele fata intre palme si am sarutat-o pasional. Un sărut umed, apasat. EI a înţeles ca eu sunt de acord cu tot ce va urma. M-a ridicat de pe covor si din cateva mişcări m-a dezbrăcat, apoi cu aceleaa mişcări a dezbracat-o si pe ea. Noi doua ne am privit in ochi si ne-am intins in pat. Ea era peste mine, mâinile ei se plimbau pe tot corpul meu. Iubitul meu era uimit, excitat. Ea statea in poziţia capra peste mine, ajunsese cu buzele pe clitorisul meu intarit de dorinţa si excitaţie, iar el a penetrat-o adanc, respiraţia ei era fierbinte a parca imi ardea păsărică de fiecare data cand eiisiînfigea in ea mai tare organul erecţia maxim. Ma privea in ochi, iar eu imi muşcam buzele, sânii mei erau in mâinile prietenei mele, mi-i apasa. Simţeam valuri de căldură cum ma cuprindeau. In sufletul meu se dadea o lupta incendiara… înnebuneam de gelozie si de dorinţa. El s-a oprit dupa ce prietena mea a avut un prim orgasm. S-a intins pe spate pe pat a m-a tras spre el. M-am urcat pe el si am început sa ii călăresc pentru ca era al meu, voiam sa ii arat ca e al meu. Prietena mea s-a ridicat in picioare si s-a apropiat cu păsărică de buzele mele. N-am stat mult pe gânduri si am început sa ii sug clitorisul cu dorinţa si curiozitate. El s-a ridicat si s-a prins cu mâinile de fundul ei i-a desfăcut fesele si si-a bagat un deget in anus. Ea gemea de plăcere s/ cerea tot mai mult… S-a intors cu păsărică spre el, l-a impins spre pat a i-a umplut gura cu toata piersicuta umeda si fierbinte. II vedeam pe iubitul meu cum ii oferea gura lui dulce altei femei si eram excitata de privelişte, dar gelozia nu imi dadea pace… M-am oprit din mişcările ce Ie faceam si i-am zis.. Iubitule, am ceva pentru tine… un orgasm delicios ce vreau sa H guşti… tu si prietena mea.. “Au venit spre mine si ea a început sa imi sărute sânii, el ma pentra adanc, apoi s-a oprit sa isi bage limba in vaginul meu., pana am simtit ca sunt pe punctul de a avea un orgasm violent. Tot lichidul meu a ajuns pe limba lui, iar ea s-a apropiat de el a Ta sarutat pasional impartindu-si dulceaţa mea. Eu am închis ochii. Nu-I puteam vedea sarutand alta femeie… si uitandu-se in ochii mei. Cum eu eram deja intinsa pe spate, el avenit deasupra mea si si-a impins organul fiebinte la mine in gura, iar ea imi mangaia uşor păsărică cu limba. Ei a chemat-o langa mine si in felul asta isi baga penisul cand in gura mea cand in gura ei. tl Ungeam amandoua si il trageam spre noi… Nu a mai rezistat acestor senzaţii si stropi de sperma au sărit in parul nostru, si pe sani. Atunci el s-a apropiat de buzele mele si mi-a şoptit ” Regina fanteziilor mele împlinite… femeia mea perfecta” Prietena mea si-a iasat privirea in jos, dar eu m-am pus cu capul pe sânii ei… am strans-o in braţe a i-am şoptit “De ce nu mi-am dat seama mai înainte de cat de dulce esti? “… “iubitule cred ca nu ai fi gelos daca mi-as petrece mai multTimp cu prietena mea asa-i?//

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Autentifica-te in contul tau Creeaza cont nou

Creeaza cont Ai deja un cont?

Ai uitat datele de autentificare?

Go up